5 porad, jak poprawić swoje życie seksualne

najlepsze sposoby na udany seks
Najlepsze sposoby na udany seks
Maj 29, 2017
Piperine slim - tabletki na odchudzanie
Piperine Slim
Czerwiec 6, 2017
Pokaż wszystkie
5 porad jak poprawic swoje zycie seksualne

Czasami zdarza się tak, że pewnego dnia orientujemy się, że nasze życie seksualne nie jest już takie jak kiedyś. Coś co kiedyś sprawiało nam tyle przyjemności, dzisiaj jest już bardziej rutyną i obowiązkiem. Nie ma jednak co się załamywać – nie jesteście jedyną parą, która ma ten problem i co najważniejsze są sposoby na to by seks znowu sprawiał nam rozkosz i satysfakcję.

1. Utrzymuj dobre relacje z partnerem

Jeżeli któreś z was czuje się źle w związku są duże szanse na to, że w sypialni spotkacie się tylko po to by zgasić światło i iść spać. Podstawą zdrowego życia seksualnego są dobre relacje z naszym partnerem. Wraz z biegnącym czasem zaczynamy popadać w rutynę, a związek staje się coraz bardziej formalny. Przypomnij sobie wasze pierwsze miesiące razem. Czego wam brakuje z tamtych dni? Może warto do tego wrócić i na nowo rozpalić ogień?

2. Mówcie sobie co was podnieca, a co zniechęca

Są dwa typy rozmów o seksie: te które przeprowadzacie „w trakcie” w sypialni, oraz wszystkie inne w każdych innych okolicznościach. Wprawdzie nie jest niczym złym mówić o tym co nas podnieca i sprawia przyjemność w czasie uprawiania miłości ale znacznie lepiej jest zostawić ten temat na później i porozmawiać o nim na spokojnie w bardziej neutralnym momencie. W trakcie stosunku skupcie się na tu i teraz, nie rozpraszajcie się uwagami i nieprzedyskutowanymi pomysłami, jeśli mężczyzna dochodzi zbyt szybko można zastosować coś na tabletki na opóźnienie wytrysku takie Climax Control .

3. Unikajcie krytyki

Rozmawiając z partnerem zawsze unikaj negatywnych wypowiedzi. Zamiast poprosić go by nie szarpał cię za włosy, spróbuj powiedzieć „Skarbie, naprawdę kocham kiedy tak delikatnie łapiesz mnie za włosy”. Pamiętaj, że każdy problem lepiej rozwiązać dyplomatycznie i z głową niż przerzucać się nawzajem winą bo to zawsze prowadzi do zmniejszenia pewności siebie i libido partnera.

4. Bądźcie szczerzy

Może Ci się wydawać, że udając orgazm lub milcząc kiedy coś boli chronisz uczucia partnera, kiedy w rzeczywistości rozpoczynasz efekt domina, który prowadzi do zniszczenia waszych intymnych relacji. Mimo, że to może być trudne musicie o tym porozmawiać i wspólnie dojść do tego jak możecie ten problem rozwiązać. Pamiętaj, że im później to zrobisz tym trudniej będzie, dlatego nie zwlekaj więcej.

5. Skorzystajcie z profesjonalnej pomocy

Nie poddawajcie się, jeżeli nie jesteście w stanie sami sobie pomóc. Na rynku jest wielu specjalistów, których chlebem powszednim są problemy takie jak wasze. Poczytajcie co jest dobre na potencję. Często potrzeba nam kogoś, kto spojrzy na nas z trzeciej strony pozwoli nam potraktować się obiektywnie. Nieraz problemy na pierwszy rzut oka nie do przejścia okażą się nam błahe i niepoważne kiedy przedstawimy je komuś obecnemu.

Oceń artykuł
[Total: 2 Average: 5]

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Zgadzam się