Jak poprawić seks małżeński

Jak poprawic libido i ochote na sex
Jak poprawić libido i ochotę na sex?
Maj 26, 2017
najlepsze sposoby na udany seks
Najlepsze sposoby na udany seks
Maj 29, 2017
Pokaż wszystkie
Jak poprawić seks małżeński

Przy odrobinie zaangażowania możecie przywrócić energię i pasję do waszego małżeństwa. Poniżej kilka przydatnych porad najczęściej polecanych przez seksuologów aby sprawić aby seks małżeński nie był rutyną i obowiązkiem.

Idźcie na randkę

Kto powiedział, że po ślubie randkowanie jest nie na miejscu lub dziwne. Poczujcie się jak przed laty i wyjdźcie z domu. Odwiedźcie dobrą restaurację, przejdźcie się po parku. Uciekniecie dzięki temu od wszystkich dystrakcji codziennego życia i poznajcie się na nowo, w bardziej intymnej atmosferze. To podstawa do poprawienia waszych relacji, co później doprowadzi do rozpalenia ognia na nowo.

Wakacje tylko we dwoje

Tym razem wyślijcie dzieci na kolonie i wybierzcie się na wakacje, o których zawsze marzyliście, a na które nigdy nie pojechaliście. Postawcie na spontaniczność, spakujcie samochód i pojedźcie gdzieś na południe. Unikajcie zorganizowanych wycieczek z biur podróży – postawcie na spontaniczność i poczujcie się znowu jak nastolatkowie. Szukajcie miejsc mniej obleganych przez turystów. Łatwiej wam wtedy będzie znaleźć na przykład pustą plażę, na której przy butelce wina będziecie mogli spróbować jak smakuje seks na świeżym powietrzu.

Komunikacja to podstawa

Kolejnym kamieniem milowym na drodze do sukcesu jest szczera rozmowa. Jeżeli będziecie chować przed sobą swoje fantazje z czasem seks z czasem straci swoją intensywność i pikanterię. Opowiedzcie sobie o swoich niespełnionych marzeniach miłosnych i co was najbardziej podnieca.

Pamiętajcie jednak by unikać krytyki, ponieważ możecie wtedy odnieść efekt odwrotny do oczekiwanego. Do każdego niedociągnięcia można podejść dyplomatycznie i na przykład zamiast powiedzieć, że nie lubisz być na górze, zaznacz jak bardzo kochasz kiedy to on dominuje i jest na górze.

Dbajcie o zdrowie i wygląd

Jeżeli nie będziecie dla siebie atrakcyjni fizycznie to seks nigdy nie będzie jak kiedyś. Zamieńcie kanapę na wspólny wyjazd w góry, a pilota na karnet na basen lub siłownię. Wspólne ćwiczenia zbliżą was do siebie, oraz poprawią waszą kondycję i wygląd. Wpłynie to pozytywnie nie tylko na wasze życie łóżkowe ale też na ogólne samopoczucie i co najważniejsze zdrowie.

Czas na zakupy

Wybierzcie się do Internetu lub pobliskiego seks shopu na małe zakupy. Jest kilka kategorii wspomagaczy, które dodadzą wam skrzydeł i sprawią, że seks będzie bardziej intensywny, sprawcie co poprawia erekcję . Poczynając od seksownej bielizny, przez różne zabawki erotyczne, na specyfikach wydłużających zabawę kończąc.

Będąc w średnim wieku warto jest również zwrócić się ku tzw. „niebieskiej tabletce” dla Panów. W dzisiejszych czasach nie jest to już żaden temat tabu i wiele doświadczonych par korzysta z niej na co dzień. Często mężczyźni wykorzystują środki przedłużające stosunek takie jak Climax Control, aby poprawić jakość i długość swoich zbliżeń.

Porad na temat dobrego seksu małżeńskiego można mnożyć dalej w nieskończoność. Wszystkie jednak mają swój wspólny mianownik – nie możecie popadać w rutynę i pilnować, by ogień nie zgasł. W dzisiejszych czasach, gdy żyjemy szybko i wciąż się mijamy wydaje się to trudne. Jednak nic bardziej mylnego.

Oceń artykuł
[Total: 0 Average: 0]

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Zgadzam się