Naturalne sposoby na popęd seksualny

Co jeść by mieć ochotę na seks?
Maj 15, 2017
co jeść by mieć ochotę na seks
Jak pobudzić swoje libido i zwiększyć ochotę na seks
Maj 21, 2017
Pokaż wszystkie
Naturalny popęd seksualny

Nie jesteś gotowy na Viagrę? Dzięki tym radom być może nie będziesz musiał po nią sięgać. Matka natura wyposaży cię w cały arsenał naturalnych sposobów na przywrócenie wysokiego libido. Oto one:

Posmakuj zakazanego owocu

Mimo, że nie ma wiele dowodów na wpływ niektórych pokarmów na popęd seksualny to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby przekonać się o tym samemu. Figi, banany i awokado są chyba najbardziej znanymi afrodyzjakami. Owoce te są również bogate w minerały i witaminy.

Zatop zęby w czymś czekoladowym

Przez wieki czekolada była symbolem pożądania. Nie tylko z powodu swojego pysznego smaku ale również ponieważ uznawana była za mocny afrodyzjak. Według badań czekolada wspomaga wydzielanie serotoniny, która jest znana jako hormon szczęścia, który z pewnością wprowadzi cię w odpowiedni nastrój.

Może jakieś ziółka?

Kiedy następnym razem będziecie siadać do romantycznej kolacji, dodajcie do niej odrobinę bazylii lub czosnku. Bazylia stymuluje zmysły, zaś czosnek zawiera wysokie poziomy allicyny, która poprawia ukrwienie, co na pewno pozytywnie wpłynie na mężczyzn, z problemami z erekcją. Warto również sprawdzić ranking najlepszych środków na potencję dostępne na naszej stronie.

Afrykańskie korzenie

Yohimbine, alkaloid pochodzący z pni drzew rosnących w zachodniej Afryce od wieków znany jest jako lek wykazujący podobne właściwości do Viagry. Niektóre badania potwierdzają jego zdolność do leczenia problemów związanych z erekcją.

Powiększ swoją pewność siebie

Sposób w jaki myślisz o swoim ciele ma duży wpływ na twóją ochotę na seks. Niezdrowa dieta i brak wysiłku fizycznego może powodować niską samoocenę. Nieatrakcyjny wygląd może sprawiać, że nie będziesz miał ochoty na seks. Zadbaj o siebie i odzyskaj wiarę w swoje możliwości i wygląd.

Nie przesadzaj z winem

Dwa kieliszki wina to o jeden za dużo. Jeden kieliszek wina pozwoli Ci zrelaksować się i zwiększyć ochotę na intymne chwile. Niestety za duża ilość alkoholu we krwi powoduje u każdego mężczyzny problemy z erekcją i wytryskiem oraz, powoduje senność i przyśpiesza zmęczenie.

Unikaj stresu, rozluźnij się

Nie ważne jak bardzo czujesz się zdrowym na ciele, stres może to negatywnie zrekompensować i sprawić, że mimo wszystko nie będziesz miał ochoty na seks. Najbardziej narażone na te skutki są kobiety, z drugiej strony mężczyźni mogą używać seksu jako sposobu na wyładowanie negatywnych emocji.

Wyśpij się

W dzisiejszych czasach, prowadzimy bardzo szybkie życia i często nie mamy czasu się wyspać. Brak odpowiedniej ilości snu ma tylko i wyłącznie negatywne skutki. Będąc zabieganymi i zmęczonymi na pewno nie mamy czasu myśleć o seksie. Największy problem mają świeżo upieczeni rodzice. Starajcie się wysypiać i jeśli to możliwe urządzać sobie drzemki aby odzyskać energię i poprawić humor. Pomoże również dieta wysoka w białka i unikająca węglowodanów.

Dbaj o swój związek

Są duże szanse, że zaraz po kłótni z partnerem lub partnerką nie masz ochoty nawet myśleć o seksie. Dla kobiet uczucie emocjonalnej bliskości jest ważniejsze niż bliskość cielesna. Oznacza to, że wasze kłótnie mają realny wpływ na życie seksualne. Szczera rozmowa jest fundamentem na podwalinach którego zbudujecie zdrowy i pełen seksu związek.

Oceń artykuł
[Total: 0 Average: 0]

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Zgadzam się