Somatodrol

Piperine slim - tabletki na odchudzanie
Piperine Slim
Czerwiec 6, 2017
Mass Extreme - Najlepszy Suplement na Budowanie Masy Mięśniowej
Mass Extreme
Lipiec 13, 2017
Pokaż wszystkie
somatodrol - suplement na masę mięśniową

Somatodrol – suplement diety na masę mięśniową

Osiągnięcie wymarzonej sylwetki to pragnienie nie jednego mężczyzny. W zależności od osobistych zdolności, jednym przychodzi to prędko, a drugim nieco ciężej. Bez znaczenia, czy wyniki ćwiczeń będą zauważalne u Ciebie szybko czy wolno, uczeni przygotowali wyjątkowy specyfik, który maksymalizuje wyniki pracy na siłowni. Czy jest on przeznaczony wyłącznie dla atletów? NieSomatodrol mogą zażywać wszyscy, którzy chcą bez wielkiego trudu wyrzeźbić swoje ciało jeszcze przed wakacjami. Jak dowodzi producent, regularne stosowanie suplementu Somatodrol pozwala na wzrost objętości mięśniowej nawet do kilkunastu kilogramów miesięcznie. Czemu więc kapsułki te są rzeczywiście skuteczne?

Somatodrol to suplement diety, który ma wpłynąć na podniesienie mocy mięśniowej. W skład suplementu wchodzą: arginina, bete-alanina, pieprz cayenne, guarana, witamina B12.

Somatodrol zawiera następujące składniki:

  • L-arginina – to związek z grupy aminokwasów, pobudza on naturalną produkcję hormonu wzrostu, odpowiada także za wzrost objętości mięśniowej, a także za obniżenie masy tłuszczowej organizmu.
  • ZMA – specjalnie opracowana formuła minerałów – magnezu, cynku i witaminy B6, które pobudzają produkcję testosteronu i insulinopodobnego czynnika wzrostu, skutkiem jest przyspieszenie rozbudowy mięśni.
  • L-ornityna – powstaje z L-argininy i pobudza produkcję hormonu wzrostu, a także usprawnia metabolizm tłuszczów.

Tabletki somatodrol

Preparat Somatodrol został opracowany jako „inteligentny” środek, który nie wymusza na organizmie niepożądanych działań, lecz zasila te, które zachodzą naturalnie. Dzięki temu Somatodrol wpasowuje się w bieg metabolizmu, co więcej symuluje naturalne reakcje organizmu – ogół tworzy szansę osiągnięcia optymalnych wyników treningu.

Jak działa Somatodrol?

Środek na rozwój masy mięśniowej Somatodrol działa w trzech prostych etapach, które pozwolą podtrzymać rezultaty terapii już na stałe.

W pierwszej kolejności, proste składniki zawarte w suplemencie podwyższają produkcję testosteronu jak i również hormonu wzrostu, co wpływa na większy przyrost objętości mięśni. Dzieje się tak, gdyż substancje te działają anabolicznie na wytwarzanie się białek, z których składają się mięśnie szkieletowe. Już pierwsza porcja preparatu Somatodrol powoduje wzrost produkcji hormonów, przez co mięśnie aktywowane są niemal od razu.

Drugim, niezwykle znaczącym aspektem oddziaływania środka Somatodrol, jest wypoczynek a także regeneracja organizmu. Jak ogólnie wiadomo, mięśnie wzrastają dynamicznie właśnie kiedy wypoczywają. W tym momencie nabudowywane są nowe włókna białkowe na miejsca, które w trakcie ruchu uległy mikropęknięciom – organizm w owy sposób wzmacnia osłabione miejsca, a mięsień ulega rozbudowaniu.

Trzecią, ostatnią fazą działania specyfiku na rozrost mięśni Somatodrol jest unormowanie metabolizmu na stabilnym poziomie, a ponadto wyhamowanie reakcji katabolicznych – dzięki temu wyniki osiągnięte po treningach utrzymują się, a organizm nabiera więcej energii przed kolejną dawką ćwiczeń.

Zdrowe składniki zawarte w suplemencie podnoszą produkcje testosteronu i HGH, co wpływa na mocniejszy wzrost mięśni, odbudowę organizmu po treningu a dodatkowo dodaje mocy przy następnej serii ćwiczeń. Rezultaty uzależnione są przede wszystkim od indywidualnego treningu jak i również od genetyki. Somatodrol aż o 50% skraca czas osiągnięcia wyniku, który byłby uzyskany samymi ćwiczeniami oraz dietą. Produkt przeszedł cykl testów, nim znalazł się na rynku. Regularne ćwiczenia przez około 3 miesiące, zasilone suplementem diety Somatodrol pozwoliły osobom zażywającym produkt powiększyć masę ciała o 8 do 14 kg. O takich rezultatach marzy nie jeden kulturysta lub sportowiec – hobbysta.

Stosowanie suplementu Somatodrol

Dobowa dawka to 1 do 2 kapsułek. Należy przyjmować je na czczo, aby ułatwić wchłanianie substancji czynnych. Kapsułki trzeba popić wodą.

Testy antydopingowe, a Somatodrol

Atleci muszą sprawdzić czy przyjmowanie Somatodolu jest zgodne z prawami oraz regulaminami odgórnej organizacji. Każda bowiem federacja posiada wewnętrzne przepisy co do specyfików dozwolonych i zakazanych. Zanim więc zastosujesz suplement, upewnij się, że jest to zgodne z bieżącym kodeksem, aby uniknąć kłopotliwych konsekwencji. Sam suplement pozwoli ci zdobyć lepsze rezultaty i dokładnie o to w tym wszystkim chodzi.

Somatodrol – badania skuteczności suplementu na przyrost masy mięśniowej

Efektywność Somatodrolu sprawdziło sporo uczonych. Do udziału w badaniach wezwano profesjonalnych atletów trenujących przeważnie siłowo, a ponadto sportowców – hobbystów. Testerów dopasowywano w taki sposób, by posiadać jak najpełniejsze pojęcie o działaniu specyfiku na różne rodzaje sylwetki. Osoby testujące Somatodrol były poproszone o to, by nie zmieniali własnych zwyczajów treningowych i żywieniowych, a ponadto o codzienne stosowanie suplementu. Po upływie 4 tygodni badania zakończono i dokonano rozliczenia. Blisko 86 procent badanych osób osiągnęła rozrost masy mięśniowej od 11 do 14 kilogramów! Pozostali mieścili się w nieco niższym przedziale, od 8kg do 10kg czystej objętości mięśniowej. Zakres redukcji tkanki tłuszczowej liczył przeciętnie 27%.

Mariusz Chrzanowski poleca Somatodrol

Uznania z działania środka nie kryje też złoty medalista debiutów 2014 PZKFiTS w kategorii 90+ i mistrz mistrzów, Mariusz Chrzanowski. „Kiedy postanowiłem wziąć udział w zawodach dla kulturystów w 2014, wiedziałem, iż wymaga to dużej pracy i dobrze dobranej diety, ale też potrzebowałem czegoś, co zwiększy moje rezultaty- przecież każdy ciężko ćwiczy, z tego względu nie byłem wyjątkowy. Gdy dowiedziałem się, że mogę być pierwszą osobą, która sprawdzi Somatodrol przed wprowadzeniem go na rynek, zrozumiałem, że to moja szansa. Zgodziłem się bez wahania. Różnica była duża. Po prostu wygrałem.“ – wyznaje mistrz.

Opinie specjalistów oraz użytkowników o suplemencie Somatodrol

Na międzynarodowych serwisach można przeczytać mnóstwo pozytywnych ocen panów, którzy używali Somatodrol. Wyraźnie akcentowany jest szybki okres, w jakim odczuwalne są wyniki, przy niedużym wysiłku, zdecydowanie mniejszym, niż się spodziewano. Dzieje się tak, bowiem specyfik poprawia całkowita wydolność organizmu, daje sił, stymuluje wydalanie amoniaku z organizmu, co powoduje, że odczucie przemęczenia, nie jest takie dotkliwe, choćby po męczącym wysiłku. Szczególnie uznawane jest to przez osoby, które pragną uzyskać jak najwspanialsze wyniki w jak najmniejszym czasie.

Somatodrol – pewność trwałych efektów

W tym wszystkim wprawdzie najważniejszy jest fakt, iż Somatodol daje mozliwość osiągnięcia długotrwałych rezultatów. Środek bowiem nie tylko efektywnie przyśpiesza wzrost masy mięśniowej i zmniejsza tkankę tłuszczową, ale przede wszystkim sprawia, iż otrzymane w tenże sposób wyniki są trwałe. Tym samym, wysiłek nie zostanie zaprzepaszczony, jak trening trzeba będzie z jakiegoś powodu przerwać.

Czy warto zażywać Somatodrol? Nasze zdanie

Nie ważne czy jesteś profesjonalnym atletą, czy jedynie hobbystą. Nie potrzebujesz spędzać pełnego dnia na siłowni a także stosować katorżniczych diet, z której elementy odżywcze i tak nie wchłoną się w całości. Żeby ulepszyć osiągane efekty, warto skorzystać z dobrego suplementu diety na przyrost objętości mięśniowej. Takim właśnie środkiem jest Somatodrol – najnowocześniejszy wynalazek międzynarodowej sławy uczonych. Bardzo wysoka skuteczność preparatu, w połączeniu z jego wyjątkową ceną i dużym zakresem bezpieczeństwa powoduje, iż zyskuje on sobie coraz większy rozgłos i wielu zadowolonych użytkowników.

Oceń artykuł
[Total: 0 Average: 0]

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Zgadzam się